Komunikat

Szanowni Państwo- uczestnicy projektu „W stronę aktywnej starości. . „współfinansowanego przez Marszałka Województwa Mazowieckiego

W Polsce, podobnie, jak na całym  świecie znajdujemy się w okresie poważnego zagrożenia epidemicznego COVID 19, dlatego w trosce o Państwa zdrowie i życie, uwzględniając przepisy prawne określające ograniczenia, nakazy i zakazy uprzejmie informujemy, że nie prowadzimy żadnych działa opisanych w zadaniu publicznym „W stronę aktywnej starości” w formie półstacjonarnej to jest w obiekcie Rady Naczelnej Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Milanówku przy ul. Kościuszki 116. Projekt nieprzerwalnie realizujemy dla Państwa w innych, dostępnych formach: w formie teleporad psychologa, lekarza geriatry, dietetyka, fizjoterapeuty, pielęgniarki. Potrzebne wsparcie i informacje otrzymają Państwo od animatora, który codziennie jest do dyspozycji. Poza godzinami określonymi w harmonogramie pracy realizatorów zadania, w sytuacjach szczególnie uzasadnionych prosimy telefonować pod nr 501 384 059. Jednocześnie zawiadamiamy, że fizjoterapeuta przygotował dla Państwa zestaw ćwiczeń, z których polecamy korzystać dla podtrzymania sprawności fizycznej i kondycji psychicznej. Możecie Państwo również dołączyć do grupy muzycznej, która spontanicznie utworzyła realizatorka zajęć muzycznych, jako wirtualna formę aktywizacji, przeciwdziałania poczuciu izolacji i spełniania marzeń.

Kontakt z nami jest możliwy także przez skype’a.

Nie jesteście Państwo sami. Projekt „W stronę aktywnej starości”  w trudnym okresie pandemii jest tarcza bezpieczeństwa. Prosimy tylko o kontakt. Odpowiemy na Państwa prośby i potrzeby!